Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 217

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30606.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. gr. Széchenyi István Br lemezérem emléklapon gr. Széchenyi István (1791-1860) születése 200. évfordulója emlékére (42,5mm) T:1
30607.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. gr. Széchenyi István Br lemezérem emléklapon "gr. Széchenyi István (1791-1860) születése 200. évfordulója emlékére" (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Széchényi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30608.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchényi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készült aranyozott fém emlékérem JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR (42,5mm) T:1-
30609.

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készült aranyozott fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csillag István (1881-1968) 1928. Glück Frigyes 70-ik születése napjára 1928. I. 11. az Idegenforgalmi Szövetség Br plakett (57x70mm) T:2
30610.

Csillag István (1881-1968) 1928. "Glück Frigyes 70-ik születése napjára 1928. I. 11. az Idegenforgalmi Szövetség" Br plakett (57x70mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. Városunkért / Április 15 Békés Város Br emlékérem tokban (78mm) T:2
30611.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Városunkért / Április 15 Békés Város" Br emlékérem tokban (78mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján jelzett Ag emlékérem (34,91g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo BP26
30612.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,91g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo BP26

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) / Fritz Mihály (1947-) DN 1956 fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30613.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) / Fritz Mihály (1947-) DN "1956" fém emlékérem (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
30614.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (93,27g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (93,75g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (93,53g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (15,69g/0.925) + Szent István szobor / Turul (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció  Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
30615.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1988. Szentgyörgyi István 1881-1938 Br plakett (500g/76x99mm) T:2 /  Hungary 1988. István Szentgyörgyi 1881-1938 Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (500g/76x99mm) C:XF
30616.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1988. "Szentgyörgyi István 1881-1938" Br plakett (500g/76x99mm) T:2 / Hungary 1988. "István Szentgyörgyi 1881-1938" Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (500g/76x99mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph.
30617.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft