Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 75

Románia DN Erdélyi Református Egyház / Tudománnyal és fegyverrel kell küzdeni (59mm) T:2,2- Romania ND Ecclesia Reformata Transsylvaniensis / Arte et matre dimicandum. Transylvanian Reformed Church / Science and weapons needed for the fight (59mm) C:XF,VF
31606.

Románia DN "Erdélyi Református Egyház / Tudománnyal és fegyverrel kell küzdeni" (59mm) T:2,2- Romania ND "Ecclesia Reformata Transsylvaniensis / Arte et matre dimicandum. Transylvanian Reformed Church / Science and weapons needed for the fight" (59mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
25
Szaúd-Arábia ~1980. Abdualziz Király Nemzetközi Repülőtér, Jeddah Br emlékérem (65mm) T:1- fo.  Saudi Arabia ~1980. King Abdulaziz International Airport, Jeddah Br comemmorative medallion (65mm) C:AU spotted
31607.

Szaúd-Arábia ~1980. "Abdualziz Király Nemzetközi Repülőtér, Jeddah" Br emlékérem (65mm) T:1- fo. Saudi Arabia ~1980. "King Abdulaziz International Airport, Jeddah" Br comemmorative medallion (65mm) C:AU spotted

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Svájc 2012. Liestal jelzett Ag emlékérem (31g/0.999/32mm) T:PP Switzerland 2012. Liestal hallmarked Ag commemorative medallion (31g/0.999/32mm) C:PP
31609.

Svájc 2012. "Liestal" jelzett Ag emlékérem (31g/0.999/32mm) T:PP Switzerland 2012. "Liestal" hallmarked Ag commemorative medallion (31g/0.999/32mm) C:PP

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Svájc DN Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31610.

Svájc DN "Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Svájc DN Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31611.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Svájc DN Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31612.

Svájc DN "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Svájc DN Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats August aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats Augus gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31613.

Svájc DN "Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats August" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats Augus" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Svédország 1882. Gusztáv Adolf születésének 250. évfordulója fülezett Br medál. Szign.: A. Schwerdt (28mm) T:2- Sweden 1882. 250th anniversary of the birth of Gustav Adolf eared Br medallion. Sign.: A. Schwerdt (28mm) C:VF
31614.

Svédország 1882. "Gusztáv Adolf születésének 250. évfordulója" fülezett Br medál. Szign.: A. Schwerdt (28mm) T:2- Sweden 1882. "250th anniversary of the birth of Gustav Adolf" eared Br medallion. Sign.: A. Schwerdt (28mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szovjetunió 1974. A gyermek védelme a jövő védelme / Filatov N. F. 1847-1902 Br emlékérem. Szign.: N. Motovilova, AML gyártói jelzéssel (60mm) T:2 Soviet Union 1974. Protecting the child - protecting the future / Filatov N. F. 1847-1902 Br commemorative medallion. Sign: N. Motovilovna, with AML makers mark (60mm) C:XF
31615.

Szovjetunió 1974. "A gyermek védelme a jövő védelme / Filatov N. F. 1847-1902" Br emlékérem. Szign.: N. Motovilova, "AML" gyártói jelzéssel (60mm) T:2 Soviet Union 1974. "Protecting the child - protecting the future / Filatov N. F. 1847-1902" Br commemorative medallion. Sign: N. Motovilovna, with "AML" maker's mark (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Szovjetunió ~1980. Orosz Múzeum Leningrád / M. M. Antokolsky szobrász - Rettegett Iván fém emlékérem. Szign.: Sz. Ivanov, AML gyártói jelzéssel (59,5mm) T:1 Soviet Union ~1980. Russian Museum, Leningrad / M. M. Antokolsky scluptor - Ivan the Terrible metal commemorative medallion. Sign: S. Ivanov, with AML makers mark (59,5mm) C:UNC
31616.

Szovjetunió ~1980. "Orosz Múzeum Leningrád / M. M. Antokolsky szobrász - Rettegett Iván" fém emlékérem. Szign.: Sz. Ivanov, "AML" gyártói jelzéssel (59,5mm) T:1 Soviet Union ~1980. "Russian Museum, Leningrad / M. M. Antokolsky scluptor - Ivan the Terrible" metal commemorative medallion. Sign: S. Ivanov, with "AML" maker's mark (59,5mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31617.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft