https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 75

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csehszlovákia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 patina  Czechoslovakia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF patina
31570.

Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 patina Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Finnország 1990. SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő) kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag FIDEM XXII 1990 HELSINKI tokban (35mm) T:1
31571.

Finnország 1990. "SUOMEN RAHAPAJA 1864-1989 (Finn Pénzverő)" kétoldalas, vert Br emlékérem műanyag "FIDEM XXII 1990 HELSINKI" tokban (35mm) T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1870. Jeanne dArc halálának 441. évfordulója fülezett Br érem (23mm) T:2,2- France 1870. 441th anniversary of the death of Jeanne dArc eared Br medal (23mm) C:XF,VF
31572.

Franciaország 1870. "Jeanne d'Arc halálának 441. évfordulója" fülezett Br érem (23mm) T:2,2- France 1870. "441th anniversary of the death of Jeanne d'Arc" eared Br medal (23mm) C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország ~1880. Bölcsesség és Gazdagság / Francia Nemzeti Bank peremén jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Dumarest (23,5g/35mm) T:2 /  France ~1880. Wisdom and Fortune / Bank of France hallmarked on edge Ag commemorative medal in original case. Sign.: Dumarest (23,5g/35mm) C:XF
31573.

Franciaország ~1880. "Bölcsesség és Gazdagság / Francia Nemzeti Bank" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Dumarest (23,5g/35mm) T:2 / France ~1880. "Wisdom and Fortune / Bank of France" hallmarked on edge Ag commemorative medal in original case. Sign.: Dumarest (23,5g/35mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1900. GRAND PRIX DHONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 France 1900. GRAND PRIX DHONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31574.

Franciaország 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 France 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE egyoldalas, öntött Br plakett (53x81mm) T:1-
31575.

Franciaország DN "POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE" egyoldalas, öntött Br plakett (53x81mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Független Államok Közössége DN Októberi forradalom 1917 aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND October revolution 1917 gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted
31576.

Független Államok Közössége DN "Októberi forradalom 1917" aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND "October revolution 1917" gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Független Államok Közössége DN Az SZKP (Szovjetunió Kommunista Pártja) XX. kongresszusa 1956 aranyozott emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND XX. Congress of the CPSU (Communist Party of the Soviet Union gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted
31577.

Független Államok Közössége DN "Az SZKP (Szovjetunió Kommunista Pártja) XX. kongresszusa 1956" aranyozott emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND "XX. Congress of the CPSU (Communist Party of the Soviet Union" gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
India 1964. 1R Ni Jawaharlal Nehru halálának emlékére sérült dísztokban, angol nyelvű tájékoztatóval T:1 India 1964. 1 Rupee Death of Jawaharlal Nehru in damaged case with english information C:UNC Krause KM#76
31578.

India 1964. 1R Ni "Jawaharlal Nehru halálának emlékére" sérült dísztokban, angol nyelvű tájékoztatóval T:1 India 1964. 1 Rupee "Death of Jawaharlal Nehru" in damaged case with english information C:UNC Krause KM#76

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada 1976. Kanadai olimpia Br érem füllel, szalag nélkül eredeti tokban T:1- Canada 1976. Canadian olympics Br medal with ear but without ribbon, in original case C:AU
31579.

Kanada 1976. "Kanadai olimpia" Br érem füllel, szalag nélkül eredeti tokban T:1- Canada 1976. "Canadian olympics" Br medal with ear but without ribbon, in original case C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada Ontario / Ontario Cu-Ni érem (31,5mm) + Kanada 1986. Kitchener Waterloo Ontario-Canada $2.00 - 2 Dollár érték a waterloo-i Oktoberfest konyháján / West Montrose - történeti oldal 1861 - Csókok hídja bronzozott Ni zseton (33mm) + Amerikai Egyesült Államok Éremvilág - Sidney Ohio - Linn heti Bélyeg Hírei Al érem (37mm) T:2 Canada Ontario / Ontario Cu-Ni medallion (31,5mm) + Canada 1986. Kitchener Waterloo Ontario-Canada $2.00 - Value $2.00 in kitchener Waterloo Oktoberfest / West Montrose - Historic site 1861 - Kissing Bridge bronzed Ni token (33mm) + United States Coin World - Sidney Ohio - Linns weekly Stamp News Al medallion (37mm) C:XF
31580.

Kanada "Ontario / Ontario" Cu-Ni érem (31,5mm) + Kanada 1986. "Kitchener Waterloo Ontario-Canada $2.00 - 2 Dollár érték a waterloo-i Oktoberfest konyháján / West Montrose - történeti oldal 1861 - Csókok hídja" bronzozott Ni zseton (33mm) + Amerikai Egyesült Államok "Éremvilág - Sidney Ohio - Linn heti Bélyeg Hírei" Al érem (37mm) T:2 Canada "Ontario / Ontario" Cu-Ni medallion (31,5mm) + Canada 1986. "Kitchener Waterloo Ontario-Canada $2.00 - Value $2.00 in kitchener Waterloo Oktoberfest / West Montrose - Historic site 1861 - Kissing Bridge" bronzed Ni token (33mm) + United States "Coin World - Sidney Ohio - Linn's weekly Stamp News" Al medallion (37mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyelország 1982. II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor - 600 lat na Jasnej Górze Br emlékérem (89,75g/60mm) T:2 kis peremhiba Poland 1982. John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old - 600 lat na Jasnej Górze Br medallion (89,75g/60mm) C:XF small edge error
31581.

Lengyelország 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor - 600 lat na Jasnej Górze" Br emlékérem (89,75g/60mm) T:2 kis peremhiba Poland 1982. "John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old - 600 lat na Jasnej Górze" Br medallion (89,75g/60mm) C:XF small edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz