Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 132
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2161275
19072
371
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 5,8 g 2161281
19073
371
Jewellery
Ezüst(Ag) női óra, jelzett, nem jár, d: 2,8 cm, bruttó: 10,6 g 2161278
19074
371
Jewellery
Ezüst(Ag) női óra, jelzett, nem jár, d: 2,3 cm, bruttó: 9,6 g 2161286
19075
371
Jewellery
Ezüst(Ag) női zsebóra, jelzett, jár, üveg sérült, hátlap lejár, d: 3 cm, bruttó: 19,6 g 2161273
19076
371
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr biciklis kocsi, jelzett, 10×4 cm, nettó: 65,4 g 2161637
19077
371
Jewellery
Ezüst(Ag) bogyós fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 0,8 cm, bruttó: 2 g 2154381
19078
371
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár kövekkel, jelzett, d: 1,1 cm, bruttó: 3,3 g 2154369
19079
371
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 1,4 g 2154353
19080
371
Jewellery
Ezüst(Ag) szivárványos fülbevalópár, jelzett, 1,4×0,7 cm, bruttó: 1,6 g 2154361
19081
371
Jewellery
Ezüst(Ag) széles gyűrű, apró kövekkel, Pandora jelzéssel, méret: 50, bruttó: 5,9 g 2154597
19082
371
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú, variálható fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,7 g 2154602
19083
371
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft