1893 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye XXVII. évf. 2-10. sz. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1893., Athenaeum. Kiadói papírkötésekben, 1. szám hiányzik, dohos.
1894 Kakas Márton. Sipulusz Lapja. 1894. szept. 30.-1894. dec. 23. I. évf. 1-13. sz., majdnem teljes évfolyam, egy szám hiányzik. Szerk.: Sipulusz (Rákosi Viktor.) Korabeli reklámokkal. Illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, néhol foltos, a lapokon egy részén szakadás, 4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4 sztl. lev.+16 p.
Sipulusz álnéven alkotó Rákosi Viktor által szerkesztett élclap. Az első évfolyam dátuma tévesen 1890, helyesen 1894. A Kakas Márton eredetileg Jókai Mór írói álneve volt.