https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500030/1944-Uj-Idok-1-44-sz-1944-jan-8-nov-4-sz-Majdem-teljes-evfolyam-33-45-51-szamok-hian~II2163645
2163645
12986
371
Printed Materials
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
LeÃrás:
1944 Új IdÅ‘k 1-44 sz. 1944. jan 8. - nov. 4. sz. Majdem teljes évfolyam,(33.,45-51. számok hiányzonak.) Szerk.: Herczeg Ferenc. AmatÅ‘r, kopott, viseltes félvászon-kötésekben, a gerincek elváltak a borÃtóktól.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor