1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Pangas Keramik Rodos, kerámia dísztárgy, utólagosan (?) két kerámia lap közé gyufaskatulyák és műanyag darabok ragasztva, 2,5x7,5x7,5 cm. + Eukutol promonta feliratos kisméretű műanyag tégely, m: 5,5 cm. + Műanyag lap, kopott felirattal és címerrel díszített, 8x5,5 cm