Telephone timer retro telefonidő-mérő homokóra, üveg alatt. Működik, é... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500011/Telephone-timer-retro-telefonido-mero-homokora-uveg-alatt-Mukodik-eleinel-apro-serulC3~II2161157
2161157
11677
371
Flea Market
Leírás: Telephone timer retro telefonidő-mérő homokóra, üveg alatt. Működik, éleinél apró sérüléssel és kopásnyomokkal, eredeti karton dobozában, m: 8 cm
: kozár_edit