Könyvek: Vallás

Tételek száma: 79

17367.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17368.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dr. Bartók György: Biblia-ismertetés. Középiskolák I. és II. osztálya számára. Átdolgozta: Tárkányi György. Bp.,1908, Franklin, 88 p.+1 t. (Palesztina, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1:1,000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 28x31 cm.) Átkötött kopott félvászon-kötésben, ceruzás névbejegyzéssel.
17369.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
[Adami János (1738-1821)]: Joannes Adámy: Sensa cleri Gallicani occasione revolutionis Gallicae manifestata. Compendio exhibita a - -. Posonii [Pozsony], 1804.,Typis Georgii Aloysii Belnay, 390+2 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány.
17370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Josef Johann Nepomuk Pehem (1740-1799): Praelectionum in jus ecclesiasticum universum. methodo discentium utilitati adcommodata congestarum pars II. Viennae, 1791., Antonium Gassler, 781 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány, levált címlappal.
17371.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
[Felix Mayr]: Divus Augustinus Vitae Spiritualis Magister, Seu Instructio Hominis Christiani per pia quaedam ac falutaria documenta... Pars [I.] [Colonia [Köln],1727., Henrici Theodori, 16 sztl. lev.+750 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, a gerincen aranyozott címkével, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső kötéstábla szélén sérüléssel, a szennylapon és az első öt lapon hiánnyal.
17372.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Harmat-Sík: Szent vagy, Uram! A felszabadulás emlékére. Imakönyv. Bp., 1941, Magyar Kórus. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapélekkel. Enyhén kopottas állapotban.
17373.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17374.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vegyes nagy vallási könyv, folyóirat és prospektus tétel: D. Tóth Tihamér: Levelek diákjaimhoz: Ne igyál! . Bp.,1923, Szerzői kiadás,(Élet-ny.), 59+40 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítókat bekötötték. + Jean Claude Adrien Helvétius: Der wahre Sinn des Natursystemes: Ein hinterlassenes Werk. Frankfurt, 1783. 142p. Kézzel írt bejegyzésekkel. korabeli papírkötésben, laza fűzéssel, sérült gerinccel / With loose binding + dr. Halász Pál: 	Krisztus országáért - Lelkigyakorlat-tervezet egyházközsségi és katolikus egyesületi vezetők számára. Bp., 1940, Actio Catholica. Kiadói papírkötés + Dr. Tóth Tihamér: Krisztus és az ifjú. Levelek diákjaimhoz VIII. Bp., én. Szerzői. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. + Szíves Béla Dr.: A tövisfalvi tisztelendő. Bp., 1948, Korda. Kiadói papírkjötés, kiadói foltos védőborítóval. + XI. Pius pápa apostoli körlevele a liturgiáról. Bp.,1948, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. + 1938-43, Áve Mária folyóirat 5 száma, jó állapotban + 1936, Missziós Ifjúság lap 2 száma, kissé foltos borítóval + Szent Terézke Rózsakertje, karácsonyi szám, 1935 dec. szakadt és hiányos borítóval, foltos lapokkal.+ 1935-42 Mustármag. Evangéliumi hitmélyítő folyóirat.5 száma + Vatikán város turisztikai prospektus, Róma, 1940, gazdagon illusztrált, hajtásnyommal.
17375.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón Felvidék visszatért! 1938-39 felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17376.

Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón "Felvidék visszatért! 1938-39" felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csávossy Elemér: A nagy király nyomdokain. Lelkigyakorlat. Bp., 1935., Korda. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
17377.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Boda László: A Sátán. A nagy Kísértő a teológia, az élet és irodalom szembesítésében. Bp.,2006., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kivágott címlappal.
17378.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft