Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 145

16734.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gácsi Mihály. 12 db grafika ofszet reprodukciója. Bp., 1977, Corvina. Papír mappában, jó állapotban.
16735.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong. Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről. Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiányzik! /  Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century.  In poor conditions. The cover is worn. The spine and the binding are damaged. Some pages lost from the book.
16736.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1896 Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Bp., Kosmos Irodalmi Intézet. 39 db az eredeti 50 képből, a Modern Festők mappájában.
16737.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Moszkva - Kreml / Moscou - Kremlin. Moszkva, 1967. Jevgenyij Goljahorszkij 10 db munkája, klisé, papír, albumba rendezve, különböző méretben, Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek dedikálva.
16738.

Moszkva - Kreml' / Moscou - Kremlin. Moszkva, 1967. Jevgenyij Goljahorszkij 10 db munkája, klisé, papír, albumba rendezve, különböző méretben, Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek dedikálva.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Erdőssy Béla: Korunk magyar egyházművészete. Bp.,1983, Katolikus Emléktár. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.
16740.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16741.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Frederique Constant órakatalógus, 2006. Papírkötésben, jó állapotban.
16742.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16743.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
László-Rácz: A nagyszentmiklósi kincs. Harmadik kiadás. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
16744.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval.
16745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
16746.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft