Platthy György-Dr. Rónai Béla: Népművészet. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. +Mai magyar népi iparművészet. Az előszót Domanovszky György írta. A képanyag, az életrajzok és az ajánlott irodalom összeállítása Varga Marianna munkája. Bp.,1983,Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong.
Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről.
Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiányzik! /
Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century.
In poor conditions. The cover is worn. The spine and the binding are damaged. Some pages lost from the book.
Dr. Erdőssy Béla: Korunk magyar egyházművészete. Bp.,1983, Katolikus Emléktár. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.