12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Joachim József (1897-1954): Szobor tanulmány, ceruza, szén, papír, jelzett és datált (Joachim Paris 1923), sérült, kartonra kasírozva, 63×42,5 cm