Szabadkőművesség Tételek száma: 25
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2155312
30755
370
Freemasonry
Numizmatika
DN "Libertas 000946" Br szabadkőműves páholy emlékérem füllel (50mm) T:1- 2155660
30756
370
Freemasonry
Numizmatika
DN "Magnus Latom. Hung. Coetus Const. St. Joann. - Szent János páholy" aranyozott Br, fülezett, zománcozott szabadkőműves páholy emlékérem (63x60mm) T:2 2155259
30757
370
Freemasonry
Numizmatika
Varga Oszkár (1888-1955) DN. "5/1 877 ,,Eötvös"" Br, fülezett szabadkőműves páholy érem (51mm) T:1- 2155512
30758
370
22000
Freemasonry
Numizmatika
DN "Resurrexit (feltámadott) 00899 Kassa / Et fiat lux (és legyen világosság)" Br szabadkőműves páholy érem (44x51mm) T:2- 2155692
30759
370
Freemasonry
Numizmatika
DN "Árpád a Testvériséghez" zománcozott Br szabadkőműves érem (45x45mm) T:2 zománchiba 2155486
30760
370
Freemasonry
Numizmatika
DN "Deák Ferencz" sárgaréz, fülezett szabadkőműves páholy medál. Másolat? (44x51mm) T:2- 2155408
30761
370
4400
Freemasonry
Numizmatika
DN "Kazinczy / Lux et Pax (Fény és Béke)" öntött Br szabadkőműves páholy érem (30x48mm) T:2 2154869
30762
370
Freemasonry
Numizmatika
DN "Galilei Budapest 1871" zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:1-
Hungary ND "Galilei Budapest 1871" enamelled Freemason's badge (48x50mm) C:AU 2155709
30763
370
30000
Freemasonry
Numizmatika
DN "000872 1. 24. - Az előítéletek legyőzéséhez - Könyves Kálmán Pest Kel. / J. B. M." aranyozott Br szabadkőműves páholy érem, füllel (53mm) T:1- 2155383
30764
370
Freemasonry
Numizmatika
DN "5/1 877 ,,Eötvös" O Budapest kel" jelzetlen Ag, szabadkőműves páholy érem, füllel (21,14g/51mm) T:2,2- 2155675
30765
370
Freemasonry
Numizmatika
Egyiptom DN "Gründer - G.N.L. Egyptien - R. L. Sphinx No287 - OR Kairo / H. Meyer 3 23 12. 24" aranyozott Br szabadkőműves páholy jelvény mellszalagon (60x62mm) T:2
Egypt ND "Gründer - G.N.L. Egyptien - R. L. Sphinx No287 - OR Kairo / H. Meyer 3 23 12. 24" golded Br Freemason's badge ribbon (60x62mm) C:XF 2155220
30766
370
Freemasonry
Numizmatika
Nagy-Britannia 1947. "1947. július 24. Charles Taylor páholy" jelzett Ag zománcozott szabadkőműves páholy jelvény "L. Simpson London LTD" gyártói jelzéssel és ezüstözött Br mellszalaggal (63x34mm) T:1-
Great Britain 1947. "24th July 1947. Charles Taylor lodge" marked Ag enamelled Freemason's badge with "L. Simpson London LTD" maker's mark, with English hallmarks and silvered Br ribbon (63x34mm) C:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft