Szabadkőművesség

Tételek száma: 25

1869. Corvin Mátyás Páholy Pest Kel. / Megnyittatott 000869iki Nyolcadik Hó 21én Br szabadkőműves emlékmedál füllel. Szign.: SEIDAN (45mm) T:1-  Hungary 1869. Commemorative freemason Br medal of the fundation of the Matthias Corvinus (Corvin Mátyás) Lodge. Sign: SEIDAN (45mm) C:AU
30743.

1869. "Corvin Mátyás Páholy Pest Kel. / Megnyittatott 000869iki Nyolcadik Hó 21én" Br szabadkőműves emlékmedál füllel. Szign.: SEIDAN (45mm) T:1- Hungary 1869. Commemorative freemason Br medal of the fundation of the Matthias Corvinus (Corvin Mátyás) Lodge. Sign: SEIDAN (45mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18
1870. Régi hű testvérek Keleten Pesten / Loge die alten getreuen im Oriente zu Pest jelzetlen Ag fülezett szabadkőműves páholy érem (17,44g/35mm) T:1-
30744.

1870. "Régi hű testvérek Keleten Pesten / Loge die alten getreuen im Oriente zu Pest" jelzetlen Ag fülezett szabadkőműves páholy érem (17,44g/35mm) T:1-

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1870. Árpád a Testvériséghez Szabad Kőművesi Szent János Páholy Szeged keletén jelzett Ag emlékérem (20,40g/0.950/41mm) T:2
30745.

~1870. "Árpád a Testvériséghez Szabad Kőművesi Szent János Páholy Szeged keletén" jelzett Ag emlékérem (20,40g/0.950/41mm) T:2

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1871. Haladás 1871 május 24 Pest / Fortschritt or: Pest 24. Mai 1871 Br, fülezett szabadkőműves páholy érem (34mm) T:2
30746.

1871. "Haladás 1871 május 24 Pest" / Fortschritt or: Pest 24. Mai 1871" Br, fülezett szabadkőműves páholy érem (34mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1872. Testvériség Páholy Arad Keleten / FRATERNITAS, BRÜDERLICHKEIT OR ARAD aranyozott Br emlékérem, füllel (41mm) + Nagyalakú, névre szóló szabadkőműves avató levél, a vezető tisztviselők aláírásaival, bélyegzéssel valamint a hátlapon a Magyarország Nagy-Oriens NIHIL OBSTAT bélyegzéseivel, és a vezető tisztviselők aláírásaival
30747.

1872. "Testvériség Páholy Arad Keleten / FRATERNITAS, BRÜDERLICHKEIT OR ARAD" aranyozott Br emlékérem, füllel (41mm) + Nagyalakú, névre szóló szabadkőműves avató levél, a vezető tisztviselők aláírásaival, bélyegzéssel valamint a hátlapon a Magyarország Nagy-Oriens "NIHIL OBSTAT" bélyegzéseivel, és a vezető tisztviselők aláírásaival

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
~1870-1950. SZEGED - CONCORDIA DOMI - FORIS PAX a Szabadkőműves Szeged Páholy egyoldalas, zománcozott Br jelvénye füllel (37mm) T:1-
30748.

~1870-1950. "SZEGED - CONCORDIA DOMI - FORIS PAX" a Szabadkőműves Szeged Páholy egyoldalas, zománcozott Br jelvénye füllel (37mm) T:1-

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1889. Demokratia - 1889 Budapest - Szabadság Egyenlőség Testvériség zománcozott, aranyozott Br szabadkőműves medál füllel (46x37mm) T:2 zománchiba
30749.

1889. "Demokratia - 1889 Budapest - Szabadság Egyenlőség Testvériség" zománcozott, aranyozott Br szabadkőműves medál füllel (46x37mm) T:2 zománchiba

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10
1909. Kazinczy 1909 Br szabadkőműves páholy érem (58x52mm) T:1-
30750.

1909. "Kazinczy 1909" Br szabadkőműves páholy érem (58x52mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1909. Petőfi Br szabadkőműves páholy plakett. Szign.: TE (46x61mm) T:1-,2 ph.
30751.

1909. "Petőfi" Br szabadkőműves páholy plakett. Szign.: TE (46x61mm) T:1-,2 ph.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1911. Progressio 1911 Br, fülezett szabadkőműves páholy emlékérem szalaggal (38mm) T:1-,2
30752.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1911. "Progressio 1911" Br, fülezett szabadkőműves páholy emlékérem szalaggal (38mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
17
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1911. Progressio 1911 Br, fülezett szabadkőműves páholy emlékérem (38mm) T:2
30753.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1911. "Progressio 1911" Br, fülezett szabadkőműves páholy emlékérem (38mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
10
~1945. JOSEPHVS BALASSA OR BVDAPEST 00946 / LABOR OMNIA VINCIT Balassa József nyelvészt, tanárt a Magyar Szimbolikus nagypáholy fomesterét ábrázoló kétoldalas, öntött szabadkőműves Br plakett, lánc akasztóval (90x54,5mm) T:1-
30754.

~1945. "JOSEPHVS BALASSA OR BVDAPEST 00946 / LABOR OMNIA VINCIT" Balassa József nyelvészt, tanárt a Magyar Szimbolikus nagypáholy fomesterét ábrázoló kétoldalas, öntött szabadkőműves Br plakett, lánc akasztóval (90x54,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft