Arató Gyula (1889-1969) 1948. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942" egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva "Szamosi E. V. 1948. I." (50mm) T:1-,2 hátlapon patina
Berán Lajos (1882-1943) 1941. "MAGYAR SÍ SZÖVETSÉG 1913-1938 / M. S. Sz. I. FÉNYKÉP KIÁLLITÁSA EMLÉKEZETÉRE 1941" Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (49x40mm) T:2
Berán Lajos (1882-1943) 1937 "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS" valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina
Berán Lajos (1882-1943) DN Br plakett (38x61mm), a Ferencvárosi Torna Club zománcozott címere (14mm) és "Jub[ileumi] toronyugrás férfi I. díj 1949" Br lemezplakett (45x16mm) "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, márványtalapzatra erősítve (72x130x16mm) T:2
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2
Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF