Militária

Tételek száma: 18

1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, kontraszem nélkül, szalagsávval T:2 több zománchiba  Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon with service ribbon, without counter-link, C:XF multiple enamel errors  NMK 283.
31358.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, kontraszem nélkül, szalagsávval T:2 több zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon with service ribbon, without counter-link, C:XF multiple enamel errors NMK 283.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Berán Lajos (1882-1943) 1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem kitüntetés Zn munkadarab fül nélkül T:1-,2 NMK 439
31359.

Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" kitüntetés Zn munkadarab fül nélkül T:1-,2 NMK 439

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1922. Magyar Ezüst Érdemérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül (39mm) T:2 Hungary 1922. Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII silver-plated Br decoration on ribbon, without hallmark (39mm) C:XF NMK 390.
31360.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem füllel, szalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with ear, without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF edge error NMK 428.
31361.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem füllel, szalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with ear, without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF edge error NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31362.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban T:1-
31363.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban T:1-

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1978. Kilián György Repülő Műszaki Főiskola / Kilián György Repülő Tiszti Iskola 1963-1978 - 15 - Műszaki Tiszti Tagozat Br emlékérem (60mm) T:2 ph.
31364.

1978. "Kilián György Repülő Műszaki Főiskola / 'Kilián György' Repülő Tiszti Iskola 1963-1978 - 15 - Műszaki Tiszti Tagozat" Br emlékérem (60mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
~1990. Honvédelmi Minisztérium 2. számú Területi Pénzügyi és Számviteli Igazgatóság Br emlékérem (42,5mm) T:2
31365.

~1990. "Honvédelmi Minisztérium 2. számú Területi Pénzügyi és Számviteli Igazgatóság" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1994. A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994 kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1-
31366.

1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994" kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1995. Légoltalmi Liga 1935-1995 aranyozott fém emlékérem, dísztokban (30mm) T:PP
31367.

1995. "Légoltalmi Liga 1935-1995" aranyozott fém emlékérem, dísztokban (30mm) T:PP

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
11
DN 1956 / 044 CORVIN Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, 7636 sorszámú tokban T:1-
31368.

DN "1956 / 044 CORVIN" Corvin közi felkelők aranyozott, fém kitüntetése, "7636" sorszámú tokban T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
DN MH (Magyar Honvédség) 59. Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis - Gripen aranyozott fém emlékérem tokban (50mm) T:PP ujjlenyomatos
31369.

DN "MH (Magyar Honvédség) 59. Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis - Gripen" aranyozott fém emlékérem tokban (50mm) T:PP ujjlenyomatos

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft