Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 53

Amerikai Egyesült Államok 1932. San Francisco, Vigilance Committee (Éberségi Bizottság) / 1932 X. Olimipia, Los Angeles öntött, bronzozott fém emlékérem füllel (67mm) T:2- ph. USA 1932. San Francisco, Vigilance Committee / 1932 Xth Olympiad, Los Angeles cast, bronze plated metal medal with ear (67mm) C:VF edge error
31296.

Amerikai Egyesült Államok 1932. "San Francisco, Vigilance Committee (Éberségi Bizottság) / 1932 X. Olimipia, Los Angeles" öntött, bronzozott fém emlékérem füllel (67mm) T:2- ph. USA 1932. "San Francisco, Vigilance Committee / 1932 Xth Olympiad, Los Angeles" cast, bronze plated metal medal with ear (67mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Amerikai Egyesült Államok DN Neil A. Armstrong - The First Man on the Moon / Thats one small step for man, one giant leap for Mankind kétoldalas jelzett Ag emlékérem (14,78g/0.999/34mm) T:1- (eredetileg PP) patina USA ND Neil A. Armstrong - The First Man on the Moon / Thats one small step for man, one giant leap for Mankind double-sided, hallmarked Ag commemorative medallion (14,78g/0.999/34mm) C:AU (originally PP) patina
31297.

Amerikai Egyesült Államok DN "Neil A. Armstrong - The First Man on the Moon / That's one small step for man, one giant leap for Mankind" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (14,78g/0.999/34mm) T:1- (eredetileg PP) patina USA ND "Neil A. Armstrong - The First Man on the Moon / That's one small step for man, one giant leap for Mankind" double-sided, hallmarked Ag commemorative medallion (14,78g/0.999/34mm) C:AU (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31298.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
31299.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ausztria 1757. A Sankt Lambrecht-i kolostor kegyképének Mariazellbe vitelének 600. évfordulójára Fe emlékérem füllel. Szign.: Giovanni Toda (25,16g/48,5mm) T:2- Austria 1757. 600th anniversary of the transfer of the devotional picture from St. Lambrechts monastery to Mariazell Fe commemorative medallion with ear. Sing.: Giovanni Toda (25,16g/48,5mm) C:VF Montenuovo 1849.
31300.

Ausztria 1757. "A Sankt Lambrecht-i kolostor kegyképének Mariazellbe vitelének 600. évfordulójára" Fe emlékérem füllel. Szign.: Giovanni Toda (25,16g/48,5mm) T:2- Austria 1757. "600th anniversary of the transfer of the devotional picture from St. Lambrecht's monastery to Mariazell" Fe commemorative medallion with ear. Sing.: Giovanni Toda (25,16g/48,5mm) C:VF Montenuovo 1849.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Ausztria ~1900. Idős férfi Br plakett. Szign.: Jos. Prinz (54x65mm) T:1- Austria ~1900. Old men Br plaque. Sign: Jos. Prinz (54x65mm) C:AU
31301.

Ausztria ~1900. "Idős férfi" Br plakett. Szign.: Jos. Prinz (54x65mm) T:1- Austria ~1900. "Old men" Br plaque. Sign: Jos. Prinz (54x65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1904. Ferenc József Ottó főherceg / A gyakornoki munkák kiállítása emlékéül, Bécs 1904 Br emlékérem. Szign.: Christlbauer (23mm) T:2 Austria 1904. Erzherzog Otto Franz Joseph Protector / To commemorate the Apprenticeship Exhibition 1904 (Zur Erinnerung an die lehrlingsarbeiten Ausstellung) Br commemorative medallion. Sign.: Christlbauer (23mm) C:XF
31302.

Ausztria 1904. "Ferenc József Ottó főherceg / A gyakornoki munkák kiállítása emlékéül, Bécs 1904" Br emlékérem. Szign.: Christlbauer (23mm) T:2 Austria 1904. "Erzherzog Otto Franz Joseph Protector / To commemorate the Apprenticeship Exhibition 1904 (Zur Erinnerung an die lehrlingsarbeiten Ausstellung)" Br commemorative medallion. Sign.: Christlbauer (23mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Ausztria 1910. IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910 Br emlékérem. Szign.: Hofner (60mm) T:1-,2 Austria 1910. IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910 Br medallion. Sign.: Hofner (60mm) C:AU,XF
31303.

Ausztria 1910. "IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910" Br emlékérem. Szign.: Hofner (60mm) T:1-,2 Austria 1910. "IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910" Br medallion. Sign.: Hofner (60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria 1911. Karácsonyi, újévi jókívánság Br ovális emlékérem peremen BRONZE beütéssel. Szign.: Franz Kounitzky (57x78mm) T:2 ki ph. Austria 1911. Christmas, New Years wishes Br oval commemorative medallion on the edge with BRONZE mark. EIN WUNSCH, IN DIESEM AUGENBLICK GEBRACHT, GEHT IN ERFÜLLUNG IN NEUNZEHNHUNDERTELF Sign.: Franz Kounitzky (57x78mm) C:XF small edge error
31304.

Ausztria 1911. "Karácsonyi, újévi jókívánság" Br ovális emlékérem peremen "BRONZE" beütéssel. Szign.: Franz Kounitzky (57x78mm) T:2 ki ph. Austria 1911. "Christmas, New Year's wishes" Br oval commemorative medallion on the edge with "BRONZE" mark. "EIN WUNSCH, IN DIESEM AUGENBLICK GEBRACHT, GEHT IN ERFÜLLUNG IN NEUNZEHNHUNDERTELF" Sign.: Franz Kounitzky (57x78mm) C:XF small edge error

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Ausztria 1914. Mária Terézia - Ferenc József Br emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2,2- Austria 1914. Maria Theresia - Franz Joseph Br medallion MARIA THERESIA FVNDATRIX FRANCISCVS IOSEPHVS I REFORMATOR / ACADEMIAE EDOCENDORVM CONSVLVM A DIVA MARIA THERESIA MVNIFICENTIA FRANCISCI IOSEPHI I IMP ET REG AP HAE NOVAE AEDES CVRA COM AGEN GOŁVCHOWSKI AVGVSTAE DUMVS ET RER EXTERN MINISTRI EXCVRSITAE MCMIV Br medallion. Szign.: R. Marschall (60mm) C:XF,VF
31305.

Ausztria 1914. "Mária Terézia - Ferenc József" Br emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2,2- Austria 1914. "Maria Theresia - Franz Joseph" Br medallion "MARIA THERESIA FVNDATRIX FRANCISCVS IOSEPHVS I REFORMATOR / ACADEMIAE EDOCENDORVM CONSVLVM A DIVA MARIA THERESIA MVNIFICENTIA FRANCISCI IOSEPHI I IMP ET REG AP HAE NOVAE AEDES CVRA COM AGEN GOŁVCHOWSKI AVGVSTAE DUMVS ET RER EXTERN MINISTRI EXCVRSITAE MCMIV" Br medallion. Szign.: R. Marschall (60mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1935. 12. Länderkampf Westungarn-Steiermark 1935 (12. Nyugat-Magyarország-Stájerország Országos Verseny) Br sportérem. Szign.: Räth (50mm) T:2- Austria 1935. 12. Länderkampf Westungarn-Steiermark 1935 (12th Match between West Hungary and Styria) Br sports award medallion. Sign.: Räth (50mm) C:VF
31306.

Ausztria 1935. "12. Länderkampf Westungarn-Steiermark 1935 (12. Nyugat-Magyarország-Stájerország Országos Verseny)" Br sportérem. Szign.: Räth (50mm) T:2- Austria 1935. "12. Länderkampf Westungarn-Steiermark 1935 (12th Match between West Hungary and Styria)" Br sports award medallion. Sign.: Räth (50mm) C:VF

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
9
Ausztria 1955. Mariazelli Bazilika ezüstözött Br érem T:2 megreszelve Austria 1955. Basilika Mariazell silvered Br medallion C:XF grated
31307.

Ausztria 1955. "Mariazelli Bazilika" ezüstözött Br érem T:2 megreszelve Austria 1955. "Basilika Mariazell" silvered Br medallion C:XF grated

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft