Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2154632
31400
370
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Ausztria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST (Bajtársi Túra Osztrák Szövetségi Vasút 1937 - Budapest)" Br jelvény, hátoldalon csak részben olvasható "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" gyártói jelzéssel (37x32mm) T:2 patina, hajlott tű
Austria 1937. "KAMERADSCHAFTSFAHRT Ö. B. B. 1937 - BUDAPEST" Br badge, with partially readable "H. GNAD - WIEN VII. KAND (...)" maker's mark (37x32mm) C:XF patina, bent needle 2138595
31401
370
Numizmatika
4db-os sportérem, jelvény és sapkajelvény tétel T:2 2069562
31402
370
Numizmatika
Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os "Tesla Hradec Králové" zománcozott fém kitűző tokban T:1
Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of "Tesla Hradec Králové" enamelled metal badges C:UNC 2069479
31403
370
Numizmatika
10 db-os kitűző és jelvény tétel, közte "Kiváló munkáért", "Budavox" T:1-,2 1945410
31404
370
900
Numizmatika
12db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel városokról, közte "Diósgyőr", "Lillafüred", "Visegrád" T:2 2017765
31405
370
900
Numizmatika
13db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel T:1-,2 1945376
31406
370
Numizmatika
17db-os vegyes külföldi jelvény és kitűző tétel sport témában T:2
17pcs of various sport badges and pins C:XF 2145803
31407
370
Numizmatika
20db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, ezüstözött koszorú (27mm) T:1-,2 2154966
31408
370
3200
Numizmatika
20db-os vegyes zománcozott és festett KISZ, úttörő, kisdobos jelvény tétel, közte "A közösségért" festett fém jelvény, "Közlekedési Úttörő Gárda" zománcozott fém jelvény, 1965. "Úttörő Kulturális Szemle" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2,2- 2145791
31409
370
Numizmatika
20db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, aranyozott koszorú (27mm) T:1-,2 2054780
31410
370
Numizmatika
20db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel "EVIG Törzsgárda 5 év", "Keszthely", "V. Orsz. Kamara Kórus Fesztivál" T:2,2- tűhiány 2145814
31411
370
Numizmatika
30db-os "Szocialista Brigád" jelvény tétel, ezüstözött koszorú (16mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft