Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2147521
19024
370
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,7 g 2147519
19025
370
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 2,2 g 2147523
19026
370
Jewellery
Ezüst(Ag) korallal díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 1,5 g 2147524
19027
370
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű füstszínű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,4 g 2147527
19028
370
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) falevél medál, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 1,6 g 2147529
19029
370
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines medál, jelzett, d: 1,7 cm, nettó: 1,6 g 2147533
19030
370
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, színes kővel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 3,2 g 2147540
19031
370
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 1,6 g 2147543
19032
370
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, gránát díszítéssel, jelzett, h:2 cm, bruttó: 1,2 g 2153328
19033
370
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, ametiszttel és markazittal díszített kereszt medállal, jelzett, h: 63 cm, 4×3 cm, bruttó: 13,6 g 2153322
19034
370
Jewellery
Ezüst(Ag) félköríves fülbevalópár, jelzett, d: 1,7 cm, bruttó. 4,8 g 2153320
19035
370
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyöngyház berakással, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft