12766.
370. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
cca 1910-20 Első Magyar Hanglemezgyár, össz. 4 db gramofon lemez: Pásztorok, Pásztorok, Mennyből az angyal, sérült, hiányos. Lehár: Czigányszerelem (Cigányszerelem) keringő, I.+II. rész. Cserebogár és Hullámzó Balaton, Berkes Béla és czigányzenekara (cigányzenekara), sérült, hiányos. Badacsonyi Csárdás, énekli Rózsa S. Lajos, az Operaház tagja, kiséri Győri Vörös Miska és czigányzenekara, sérült.