Térképek

Tételek száma: 94

1983-1984 Győr, Töltéstava, Győrújbarát, Nyúl térképe, 4 db, OFTH Földmérési és Térképészeti Főosztály, jó állapotban
12689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nyergesújfalu és Süttő katonai térképe, 2 db, Magyar Néphadsereg Vezérkara
12690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Budapest német nyelvű térképe. 80x50 cm
12691.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bosznia és Hercegovina térképe ,,Das Koenigreich Bosnien und die Herzegovina (Rama) Wien, 1788. Schrämbl. Határszínezett rézmetszet. Képmező mérete 107x70 cm. Szép állapotban. / 1788 Map of Bosnia and Herzegovina. Colored etching in good condition. 107x70 cm
12692.

Bosznia és Hercegovina térképe ,,Das Koenigreich Bosnien und die Herzegovina (Rama)" Wien, 1788. Schrämbl. Határszínezett rézmetszet. Képmező mérete 107x70 cm. Szép állapotban. / 1788 Map of Bosnia and Herzegovina. Colored etching in good condition. 107x70 cm

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
cca 1980-2005 össz. 3 db térkép. 1 db Magyarország vasúti térképe, hátoldalán nemzetközi összeköttetések hálózata, 1980, Kartográfia Vállalat, 37,5x56,5 cm. 1 db Vas megye térképe, 1982, 1:150000, 58x79 cm. A szabadságharc főbb hadműveletei I. és II., 2005, Spektrum televízió 71 x48 cm
12693.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1965 össz. 2 db Mecsek térkép. 1 db Mecsek- és a Villányi hegység földmágneses térképe. 1:100000. Magyar Állami Eötvös Lóránd Geofizikai Intézet. Készült 1000 példányban. Jó állapotban. 65x83 cm. 1 db Mecsek- és a Villányi hegység harmadkor előtti alaphegységtérképe. 1:100000. Magyar Állami Eötvös Lóránd Geofizikai Intézet. Készült 1000 példányban. Jó állapotban. 65x87 cm.
12694.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hont vármegye térképe, átdolg.: Czakó István (Kogutowicz: Megyei térképek), 1:300000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtásnyomokkal, alján szakadásokkal, 34×24,5 cm
12695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes térkép tétel, 10 db, közte Bars vármegye térképe, Pallas, Bp., Posner, paszpartuban, kis szakadással, gyűrődéssel, 29x23 cm +1983 Homolka József: Budapest térképe, 1896-os kiadás reprintje, Bp., 1983, Kartográfiai Vállalat, 67×57 cm, valamint 7 db modern turista térkép, és 1 db Magyarország térkép.
12696.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1980 Monumenta Cartografica-Budavár erődítési térképe 1749, reprint kiadás, Zrínyi Katonai Kiadó, többnyelvű ismertető szöveggel, 48x99 cm
12697.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dieter Meinhardt, Eberhard Schäfer: Világatlasz. Bolygónk, a Föld - New world edition. Bp., 1998, Magyar Könyvklub. Kiadói vászonkötés és védődoboz.
12698.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1895 Bars vármegye térképe,1:340.000, tervezte: Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, paszpartuban, 28x23 cm
12699.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1893 Belovár-Kőrös vármegye térképe,1:460.000, tervezte: Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, paszpartuban, lap alja enyhén sérült 23x28 cm
12700.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft