Nyomtatványok

Tételek száma: 220

cca 1925-1930 Korintha egészség reklám nyomtatvány negatív nyomdai terve, koszos, gyűrött 21,5x16,5 cm
12860.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1926 Szolnok, Miskolc. A Nemzeti Újság két melléklete megviselt állapotban.
12861.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1927-31 3 db Gróf Apponyi Albert Poliklinika kártyanaptár, kopott.
12862.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1927 VOGE Vasutasok Zsebnaptára. Kiadói vászonkötés, kopott állapotban, sérült borítóval, 246 p.
12863.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1927 Tárcanaptár pengőátszámítási táblázatokkal
12864.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1927 Tárca naptár pengő átszámítási táblázatokkal
12865.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1927 A Párisi Divat c. magazin 3 db száma.
12866.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
1928 Magyar Tejipar. III. évf. 1928. jan. 1. - dec. 15. III. évf. 1-24. sz. Szerk.: Dr. Kleitsch Imre. Kéthetente megjelenő tejipari szaklap, III. teljes évfolyama. Bp., Magyar Tejiparosok és Tejipari Üzemvezetők Országos Egyesülete,(Stádium-ny.) Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
12867.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1928 Bp., Kunszentmiklós-Dunapataji Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság XXVI. évi jelentése és zárszámadása az 1927. üzletévről
12868.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1928 Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 1928 január-február, április-május, augusztus, december, 602-603, 605-606., 609-613. számok. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, 606., 609., 611.,612. számok felvágatlan példányok, jó állapotban.
12869.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Magyar Lányok. Képes lap fiatal leányok számára. XXXV. évfolyam. 1929. Szerk. Tutsek Anna. Félvászon kötés, sérült gerinccel, néhány foltos lappal.
12870.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1930 Schuler József Rt. rajzszereit reklámozó színező füzet, használt, 12p
12871.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft