Nyomtatványok Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2153270
12860
370
2200
Printed Materials
cca 1925-1930 Korintha egészség reklám nyomtatvány negatív nyomdai terve, koszos, gyűrött 21,5x16,5 cm 2138357
12861
370
Printed Materials
1926 Szolnok, Miskolc. A Nemzeti Újság két melléklete megviselt állapotban. 2152156
12862
370
Printed Materials
cca 1927-31 3 db Gróf Apponyi Albert Poliklinika kártyanaptár, kopott. 2152216
12863
370
Printed Materials
1927 VOGE Vasutasok Zsebnaptára. Kiadói vászonkötés, kopott állapotban, sérült borítóval, 246 p. 2158584
12864
370
Printed Materials
1927 Tárcanaptár pengőátszámítási táblázatokkal 2076213
12865
370
Printed Materials
1927 Tárca naptár pengő átszámítási táblázatokkal 2160634
12866
370
Printed Materials
1927 A Párisi Divat c. magazin 3 db száma. 2157439
12867
370
Printed Materials
1928 Magyar Tejipar. III. évf. 1928. jan. 1. - dec. 15. III. évf. 1-24. sz. Szerk.: Dr. Kleitsch Imre. Kéthetente megjelenő tejipari szaklap, III. teljes évfolyama. Bp., Magyar Tejiparosok és Tejipari Üzemvezetők Országos Egyesülete,(Stádium-ny.) Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel. 2157492
12868
370
5500
Printed Materials
1928 Bp., Kunszentmiklós-Dunapataji Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság XXVI. évi jelentése és zárszámadása az 1927. üzletévről 1738637
12869
370
Printed Materials
1928 Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 1928 január-február, április-május, augusztus, december, 602-603, 605-606., 609-613. számok. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, 606., 609., 611.,612. számok felvágatlan példányok, jó állapotban. 2153072
12870
370
Printed Materials
Magyar Lányok. Képes lap fiatal leányok számára. XXXV. évfolyam. 1929. Szerk. Tutsek Anna. Félvászon kötés, sérült gerinccel, néhány foltos lappal. 2105509
12871
370
Printed Materials
cca 1930 Schuler József Rt. rajzszereit reklámozó színező füzet, használt, 12p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft