Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 29

Gyöngyház berakásos kínai ékszertartó, festett fa, plüss betéttel, gravírozott réz veretekkel, jelzett , 21x15x12 cm
11303.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1911 Krestelovac (Kristályfölde) falu, ma Horvátország, katolikus templomépítési emlék, kegytárgy. 1 db nagy és 4 db kisebb méretű, kereszt formájú fém lemez. mindegyik hátoldalán Krestelováci templomépítési emlék, 1911, Magy. Fémelemez ipar Rt., Budapest felirattal. Nagy méretű lemezen Jézus, kisebbeken Mária, Szent József, Páduai Szent Antal és a Szentháromság litografált illusztrációival és mindegyiken magyar nyelvű feliratokkal. Lemezek felülete kopott. Nagy lemeze mérete: 45x45 cm, kisebbeké 13x13 cm/ 1911, Kreštelovac, Croatia, catholic relic commemorating the building of the church, with 1 big (45x45 cm) and four smaller (13x13 cm) sheet metal, with illustrations in lithography (Jesus, Maria, Joseph, Anthony of Padua, Holy Trinity) and inscriptions in hungarian language. With some minor flaws.
11304.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Tamun jelzéssel. Bronz, design gyertyatartó m: 12 cm, 21x21 cm
11305.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11306.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
11307.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11308.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Enyhén sérült, d: 80 cm
11309.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1920-30 WMF fém kehely, eredeti üveg betéttel, minimális csorbával, jelzett, m: 13,5 cm
11310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jelzett ezüstözött alpakka ékszerdoboz plüss borítással d: 9,5 cm
11311.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
XIX. sz. Hordozható népi főző eszköz, tűzhely. Fém, kerámia. Nagy méretű d: 40 cm, m: 32 cm
11312.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1910 Falra akasztható telefon készülék. Komlós és Kertész Elektrotechnikai gyár. Jelzett. 21 cm
11313.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Alpakka kínáló üveg betéttel (kis lepattanásokkal) d: 17,5 cm, m: 22 cm
11314.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft