Játékok

Tételek száma: 33

2 pakli franciakártya bridzshez és kanasztához, kopott fa kártyatartó dobozban, 7x6x12 cm
11751.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Faragott fa sakk készlet 40x40 cm
11752.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Műanyag sakk készlet eredeti dobozában. Tábla méret: 24x25 cm
11753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1980 Vintage Car Collection Officer Watch, 12 db japán játékóra, eredeti kartonlapon, változó állapotban.
11754.

cca 1980 "Vintage Car Collection Officer Watch", 12 db japán játékóra, eredeti kartonlapon, változó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fa hajómodell 24x26 cm
11755.

Fa hajómodell 24x26 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1955 MÁVAUT Ikarusz 66 autóbusz modellje, 17x7,5x7 cm kis dísz vitrinben
11756.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Réz és fém ágyú 12 cm
11757.

Réz és fém ágyú 12 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-40 össz. 2 db Franck kávépótlék társasjáték papír tábla: 1 db színes illusztrált Kis olimpiász valamint hátoldalán malomjáték, Seidner lit., Bp., néhány folt. 1 db színes illusztrált Egy nap a szabadban valamint hátoldalán malomjáték, Korvin Testvérek Grafikai Int., Bp., Kornélly 1930 jelzéssel, foltos, ragasztással megerősített, kisebb szakadásokkal, játékszabály mellékelve.
11758.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1942 Szóló Bridzs Játék tökéletes partnerekkel, társasjáték. Bp, Zilahi Kiss Mária, KV Filmnyomda-ny. Préselt, kartonált bridzstábla sárgaréz tolólemezekkel, a hozzá tartozó 10 kétszínnyomású, kétoldalas játszmalappal, sérült, foltos eredeti dobozában, ismertetőfüzettel. + 1936 1 db Piatnik Nándor és Fiai Budapest kártya az új nemzetközi írásmódról.
11759.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi kulcsos lemezjátékok (vonatok, autók, úthenger, stb.), kopottak
11760.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1938-40 Szerezzük vissza Nagymagyarországot! Térképes társasjáték, valamint kerékpártúra száz magyar városba (Tour de Hongrie). Tervezte: Bárdos Gyula és korongi Koronghy Elemér. Bp., Piatnik Rt. Kartondoboz, a játékpénzek, figurák, néhány városkép, puzzle darabkák stb. hiányoznak. Kizárólag a tábla képezi az árverés tárgyát. Hiányos, sérült!
11761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Keller & Mayer Játszva megismerjük a számokat + Panda kártyajáték, eredeti dobozában
11762.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft