Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 188
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2132121
15085
370
Books: Travelling, Local History
Zentai Tünde: Szenna. Deim Péter fotóival. Dél-Dunántúl festett templomai. Pécs,2011., Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2132120
15086
370
Szerb Antal: Budapesti kalauz Marslakók számára. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,1991., Officina Nova. 1935-ös kiadás, reprint kiadása. Kiadói kartonálás, kiadói szakadt, javított papír védőborítóval. 2133396
15087
370
Dr. Fülöp Lajos: Gyöngyös irodalmi öröksége. Tanulmányok, írói arcképek és pályarajzok. Gyöngyös, 2001, Pallas. Kiadói kartonált papírkötés, foltos. A szerző által dedikált. 2133403
15088
370
Szenes Béla: Pest. Bp.,é.n.,Légrády, 158+2 p. Átkötött félvászon-kötés. 2132092
15089
370
Mohl Adolf: Tata plébánia története. Tata,(1995.), Móricz Zsigmond Városi Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés. 2132098
15090
370
Sopron és környéke. 1922-1990. Szerk.: Sarkady Sándor. Bp., 1992., Mécs László. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2133535
15091
370
Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford.: György Tamás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel. 2118927
15092
370
Dr. Flaxmayer József: Budapest közigazgatási szervezete és alkalmazottai 1686-tól 1872-ig. Statisztikai Közlemények. 79. köt. 4. sz. Bp.,(1936), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 186 p. Kiadói papírkötés. 2072416
15093
370
4200
Herbert János: Jászárokszállás nagyközség monográfiája. Előszóval ellátta: Dr. Czettler Jenő. Zimányi Ernő szobrászművész rajzaival. Bp.,1992., "Jászságért" Alapítvány. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 2043036
15094
370
Illyés Bálint: "Kedves kis Hazánk..." Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban. 2072476
15095
370
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. 2053383
15096
370
Horváth Zoltán: Sopron önkormányzatának jogai és címerei. Várostörténet 1277-2002. Sopron, 2002. Kiadói kartobálásban, papír védőborítóval Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft