https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 132

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mémoires de madame la duchesse dAbrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, lEmpire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
15696.

Mémoires de madame la duchesse d'Abrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, l'Empire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnár József: A Subich-Nemzetségből származó brebiri Melith-család vázlatos története. Összeáll.: - -. Hajdúnánás,1939.,[Katona Ferenc-ny.], 85+3 p.+2 (kihajtható nemzetségi táblák.) t. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással, de összeségében jó állapotban. A szerző dedikációjával, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált, a címlap hátoldalán a szerző saját kezű soraival Dienes István részére. A borítón Dienes István névbejegyzésével.
15697.

Molnár József: A Subich-Nemzetségből származó brebiri Melith-család vázlatos története. Összeáll.: - -. Hajdúnánás,1939.,[Katona Ferenc-ny.], 85+3 p.+2 (kihajtható nemzetségi táblák.) t. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással, de összeségében jó állapotban. A szerző dedikációjával, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált, a címlap hátoldalán a szerző saját kezű soraival Dienes István részére. A borítón Dienes István névbejegyzésével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
8
Mályusz Elemér: A türelmi rendelet. II. József és a magyar protestantizmus. Magyar Protestantizmus Történetének Forrásai. Bp., 1939., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, VIII+738+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal.
15698.

Mályusz Elemér: A türelmi rendelet. II. József és a magyar protestantizmus. Magyar Protestantizmus Történetének Forrásai. Bp., 1939., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, VIII+738+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15699.

A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
8
Tóth Károly Antal (szerk.): Ellenpontok. Csíkszereda, 2000, Pro-Print Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15700.

Tóth Károly Antal (szerk.): Ellenpontok. Csíkszereda, 2000, Pro-Print Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth Mihály: A magyarok története. III-IV. szakasz. Pápa, 1844-1846,Ref. Főiskola betűivel, X+2+488;VI+309+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
15701.

Horváth Mihály: A magyarok története. III-IV. szakasz. Pápa, 1844-1846,Ref. Főiskola betűivel, X+2+488;VI+309+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A Tatárjárás. 1241-42. Kiállítási katalógus. Magyar Nemzeti Múzeum 2007. máj. 25.-szept. 30. Szerk.: Ritoók Ágnes, Garam Éva. Bp.,2007., Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15702.

A Tatárjárás. 1241-42. Kiállítási katalógus. Magyar Nemzeti Múzeum 2007. máj. 25.-szept. 30. Szerk.: Ritoók Ágnes, Garam Éva. Bp.,2007., Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Krohn Gyula: A finnugor népek pogány istentisztelete. Fordította: Bán Aladár. Bp., 1908, MTA, 4+384+2 p. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel.
15703.

Krohn Gyula: A finnugor népek pogány istentisztelete. Fordította: Bán Aladár. Bp., 1908, MTA, 4+384+2 p. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Berze Nagy János: Égigérő fa. Magyar mitológiai tanulmányok. A bevezető tanulmányt írta és a tudományos szerkesztést végezte: Dr. Dömötör Sándor. Pécs, 1958., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Baranya Megyei Szervezete,2+389+3 p.+2 t. Első kiadás. A borító Battancs Gábor munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.
15704.

Dr. Berze Nagy János: Égigérő fa. Magyar mitológiai tanulmányok. A bevezető tanulmányt írta és a tudományos szerkesztést végezte: Dr. Dömötör Sándor. Pécs, 1958., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Baranya Megyei Szervezete,2+389+3 p.+2 t. Első kiadás. A borító Battancs Gábor munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Mályusz Elemér: A magyar történettudomány. Bolyai Könyvek. Bp., én., Bolyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15705.

Mályusz Elemér: A magyar történettudomány. Bolyai Könyvek. Bp., én., Bolyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Fraknói Vilmos: Mátyás király 1440-1490. H.n., é.n. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15706.

Fraknói Vilmos: Mátyás király 1440-1490. H.n., é.n. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség,(Forrás Nyomdai Műintézet.) Kiadói papírkötésben
15707.

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség,(Forrás Nyomdai Műintézet.) Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz