15655.
370. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.