Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2138891
15662
370
Books: Sports, Chess, Alpinism
Magyar Sakkélet Könyvei 1., és 5. kötetek:
Barcza-Tóth: Tanulj sakkozni! Bp., 1951, Sport. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.+
Bán Jenő: A VII. magyar sakkbajnokság. Bp., 1953, Sport. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 2125273
15663
370
Feleki László: Tizenhat nap. Bp., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben. 2133502
15664
370
Ron Smith: Kosárlabda. Az NBA képes enciklopédiája. Ford.: Sáringer László, Sarlai Péter. Bp., 1997., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2133507
15665
370
Ifj. Thaly Zoltán: Képmesék a 16. labdarúgó-világbajnokság pillanataiból. Bp., 1998, Szókincs.
Kiadói papírkötés 2063679
15666
370
Olimpicus. Umorismo Sportivo. Roma 1960. Roma,1960, Ed. Antonio Clerici. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Illusztrált, sport témájú az 1960-as római olimpiára kiadott képregény. 2087058
15667
370
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2087055
15668
370
4200
Fügedy Péter: Kilenc évtized piros-kék sikerei. 1911-2001. Bp.,2001, Vasas SC. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2088936
15669
370
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban. 2090097
15670
370
Siskareva: Művészi törna. Bp., 1952. Sport, + Motoljanszkaja-Lurje-Romanova: A nő testnevelése. Bp., 1953. Sport. 1827057
15671
370
Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. Bp.,1979, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1826958
15672
370
Versenyfutás az aranyéremekért. Máltai sakkolimpia. Szerk.: Bilek István. Bp.,1982, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1826475
15673
370
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft