Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke. 1986/1987. Szerk.: Dr. Tomcsányi Pál, Nagy József. Bp., 1986, Növénytermesztési és Minősítő Intézet. Kiadói papírkötés. +
Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Dr. Kadocsa Gyula és Dr. Hinfner Kálmán. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötésben.
Kucsera Kálmán: Gyümölcstermelés. V.O.G.E. Könyvtár 11. sz. Kiadja: Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete. Bp.,1933, Stephaneum. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
Dr. Zajtay Artur: Az okszerű takarmányozás. (A budapesti rádióban az 1934/1935. év telén megtartott IV. gazdatanfolyam bővített anyaga.) Rádiós Gazdasági Előadások. Bp., 1935, "Pátria", 128 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,"Pátria", 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!