Vegyes könyvtétel, 9 db:
Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek, Cseh Mária-Pirchala István: 400 kínai recept, Frank Júlia: Disznótorban, Palacsinták könyve, Dr. Békési Andrea: Bátor tál, Lejtényi-Waldhauser: Régi idők receptjei, Bozsik Valéria: Különleges zöldségételek, Irodalmi szakácskönyv, Tolnai Kálmán Nagy szakácskönyv. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban.
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Gyümölcsfajta és áruismeret. Egyetemi jegyzet. Szerk.: Dr. Gyuró Ferenc. Bp.,1979., Kertészeti Egyetem. Termesztési Kar - Tartósipari Kar. Kiadói papírkötés.
Megjelent 400 példányban.
Az Uj Idők receptkönyve. + Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1931-1934, Singer és Wolfnerm, XVI+272+8; 240 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon ceruzás recept bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal, valamint kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel.