5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.