Nemes Béla (1912-1972): Fák a Hámori tó partján. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán a Műcsarnok, VII. Képzőművészeti kiállítás, 1959 raglapjával, üvegezett fa keretben, 27x38 cm