Marossy Gábor (?-?): Vitorláshajó háborgó tengeren. Olaj, vászon, sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/370/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Marossy-Gabor-Vitorlashajo-haborgo-tengeren-Olaj-vaszon-serult-jelzett-es-datal~II2160392
2160392
10161
370
6500
Leírás: Marossy Gábor (?-?): Vitorláshajó háborgó tengeren. Olaj, vászon, sérült, jelzett és datált (934), fa keretben, 40x50 cm
: kozár_edit