Hajtun Klára (1924-1997): Öreg kancsó. Olajpasztell, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/370/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hajtun-Klara-1924-1997-Oreg-kancso-Olajpasztell-vaszon-jelzett-hatoldalan-feliratozott-~II2158493
2158493
10093
370
Leírás: Hajtun Klára (1924-1997): Öreg kancsó. Olajpasztell, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott és datált (1975), üvegezett, enyhén kopott fa keretben, 24x38 cm
: kozár_edit