12 000 Ft
13
Bernáth Aurél (1895-1982): Ülő akt. Ceruza, papír, jelzett és datált (1918. nov. 20.), hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (1283/978), kartonra kasírozva, sérült (szakadásokkal), foltos 45×27 cm