Bala...(?) jelzéssel: Expresszionista álom. Litográfia, papír, üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/370/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bala-jelzessel-Expresszionista-alom-Litografia-papir-uvegezett-fa-keretben-serult-~II2154389
2154389
10013
370
Leírás: Bala...(?) jelzéssel: Expresszionista álom. Litográfia, papír, üvegezett fa keretben, sérült üveggel és kerettel,23×28,5 cm
: tánczos_gábor