Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2116808
10012
370
Baja Béla (1940-?): Vízitúra. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x18 cm 2154389
10013
370
Bala...(?) jelzéssel: Expresszionista álom. Litográfia, papír, üvegezett fa keretben, sérült üveggel és kerettel,23×28,5 cm 2070061
10014
370
Balogh László (1930-): Heine: Tengeri kísértet. Linórc, papír, jelzett, 26x20 cm paszpartuban. 2069977
10015
370
11000
Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 cm paszpartuban. 2047189
10016
370
Balogh jelzéssel: 1956 December. Szén ,papír, 59×43 cm 2158159
10017
370
Bálint jelzéssel: A szürke árnyalatai. Vegyes technika, papír, 30x43 cm 2152956
10018
370
Barcsay jelzéssel: Kereszteződés. Olaj, karton, sérült. 30x43 cm 2158140
10019
370
Batthyány jelzéssel: Kacér hölgy. Vegyes technika, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30,5x19 cm 2161255
10020
370
Bernáth Aurél (1895-1982): Ülő akt. Ceruza, papír, jelzett és datált (1918. nov. 20.), hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (1283/978), kartonra kasírozva, sérült (szakadásokkal), foltos 45×27 cm 2158826
10021
370
D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró szakadással és hiánnyal, 39×30,5 cm 2158824
10022
370
D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró szakadással és kisebb gyűrődéssel, 39×30,5 cm 2087779
10023
370
Benczúr jelzéssel: Virágkosár. Olaj, vászon (hibás), 25×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft