Herendi lovát fékező legény, kézzel festett, jelzett, formaterv: Tóth... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-lovat-fekezo-legeny-kezzel-festett-jelzett-formaterv-Toth-Janos-serult-kanta~II2139177
2139177
11069
369
Leírás: Herendi lovát fékező legény, kézzel festett, jelzett, formaterv: Tóth János, sérült: kantárja hiányos, m 25 cm
: karap_norbert