Aquincum porcelán váza Debrecen felirattal. Jelzett, matricás, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Aquincum-porcelan-vaza-Debrecen-felirattal-Jelzett-matricas-kis-kopasokkal-19-cm~II2124783
2124783
11126
369
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Aquincum porcelán váza Debrecen felirattal. Jelzett, matricás, kis kopásokkal 19 cm
: karap_norbert