4 db figurális porcelán és kerámia, jelzettek, kézzel festett, egyik s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/4-db-figuralis-porcelan-es-keramia-jelzettek-kezzel-festett-egyik-serult-m-10-15-cm~II2146269
2146269
11154
369
Leírás: 4 db figurális porcelán és kerámia, jelzettek, kézzel festett, egyik sérült, m: 10-15 cm
: kozár_edit