Azonosítatlan jelzéssel: Nagy méretű mázas kerámia padlóváza, urnaváza... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/Azonositatlan-jelzessel-Nagy-meretu-mazas-keramia-padlovaza-urnavaza-Kezzel-festett-je~II2145656
2145656
11067
369
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Azonosítatlan jelzéssel: Nagy méretű mázas kerámia padlóváza, urnaváza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 76 cm
: kozár_edit