Kerámiák Tételek száma: 51
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2147085
11027
369
Art-ceramics
Retró iparművész mázas kerámia kaspó, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm, d: 24 cm 2148467
11028
369
Art-ceramics
Gránit halas tál, kézzel festett, jelzett, alján lepattanással, 33×50 cm 2151473
11029
369
Art-ceramics
Gránit halas tál, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, festett kerámia hal figura. Méretek: 24×28,5 cm, 11,5x15 cm 2146388
11031
369
Art-ceramics
Gránit "Nemzetközi Nőnap" kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 2150003
11032
369
Art-ceramics
Mázas kerámia korsó, kis lepattanásokkal, m: 42 cm 2130200
11033
369
Art-ceramics
Hatalmas kerámia tétel. 3 nagy doboznyi vegyes kerámia. Nagyrészt népies tárgyak, sok kisméretű edény, konyhai használati tárgy, dísz, sok figura, sok kézzel festett, legalább 100 darab, hozzá néhány üvegtárgy, Vegyes, nagyrészt jó állapotban. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL! - NEM POSTÁZZUK! 2147875
11034
369
Art-ceramics
M. Á jelzéssel: Hímző lányka. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján aláírásokkal 20 cm 2147845
11035
369
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Holló. Mázas kerámia. 16,5 cm 2147737
11036
369
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Afrikai nő. Mázas kerámia, hibátlan 28 cm 2151487
11037
369
Art-ceramics
Figurális gyertyatartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, lepattanással, m: 23 cm 2151490
11038
369
Art-ceramics
Virágos tál. Mázas kerámia, jelzés nélkül, lepattanással 28x28 cm 2145632
11039
369
Art-ceramics
XIX. sz. két tányér. Mázas cserép, kézzel festett, kisebb hibákkal. d:21 cm, 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft