~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövets... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000010/7E1940-A-helyseg-legjobb-fiu-uszojanak-a-MUSZ-Magyar-Uszo-Szovetseg-aranyozott-Br-dC3~II2114898
2114898
31007
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Leírás: ~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2
: ekb