Militária

Tételek száma: 47

1978. Magyar Néphadsereg - Közlekedési Szolgálat Főnökség egyoldalas, öntött Br plakett, hátlapon fali akasztóval, előlapon gravírozva CSÉCSI SÁNDOR őrgy. 1978. 03. 01. (207mm) T:1-
31963.

1978. "Magyar Néphadsereg - Közlekedési Szolgálat Főnökség" egyoldalas, öntött Br plakett, hátlapon fali akasztóval, előlapon gravírozva "CSÉCSI SÁNDOR őrgy. 1978. 03. 01." (207mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1983. Szolgálati Érdemérem ejtőernyős ugrás után 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 ugrások után, teljes sor! T:1  NMK.: 647., 648., 649., 650., 651., 652., 653.
31964.

1983. "Szolgálati Érdemérem ejtőernyős ugrás után" 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 ugrások után, teljes sor! T:1 NMK.: 647., 648., 649., 650., 651., 652., 653.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1983. Szolgálati Érdemérem repült óra után 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 órák után, teljes sor! T:1  NMK.: 640., 641., 642., 643., 644., 645., 646.
31965.

1983. "Szolgálati Érdemérem repült óra után" 500 + 1000 + 1500 + 2000 + 2500 + 3000 + 3500 órák után, teljes sor! T:1 NMK.: 640., 641., 642., 643., 644., 645., 646.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1979. A Magyar Népköztársaság Hőse jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 9,12g/31mm) T:1 Hungary 1979. Hero of the Hungarian Peopless Republic Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 9,12g/31mm) C:UNC NMK.: 716.
31966.

1979. "A Magyar Népköztársaság Hőse" jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 9,12g/31mm) T:1 Hungary 1979. "Hero of the Hungarian Peoples's Republic" Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 9,12g/31mm) C:UNC NMK.: 716.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
1979. Fegyverbarátságért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések T:1  Hungary 1979. Medal for Weapon Friendship Golden, Silver and Bronze Grade enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations C:UNC
31967.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
31968.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10db vegyes kitüntetés tétel összefűzve, közte 1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem, 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany (2x), ezüst, és bronz fokozata T:2
31969.

10db vegyes kitüntetés tétel összefűzve, közte 1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem", 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany (2x), ezüst, és bronz fokozata T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
33db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, közte több összefűzve, miniatűrök, tokosak is, közte 1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, 1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2,2-
31970.

33db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, közte több összefűzve, miniatűrök, tokosak is, közte 1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, 1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2,2-

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ausztria 1952. Szolgálati Érdemérem II. osztálya 15 éves szolgálatért ezüstözött Br kitüntetés díszdobozban T:1- patina Austria 1952. Long Service Military Cross for 15 years of Service 2nd classsilvered Br medal in original case C:AU patina
31971.

Ausztria 1952. "Szolgálati Érdemérem II. osztálya 15 éves szolgálatért" ezüstözött Br kitüntetés díszdobozban T:1- patina Austria 1952. "Long Service Military Cross for 15 years of Service 2nd class"silvered Br medal in original case C:AU patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
22
Franciaország 1916. Joseph Gallieni aranyozott fém medál. Szign.: Auguste Maillard (28mm) T:2 France 1916. Joseph Gallieni / Paris 1914-1916 Jusquau bout gilded metal medal. Sign.: Auguste Maillard (28mm) C:XF
31972.

Franciaország 1916. "Joseph Gallieni" aranyozott fém medál. Szign.: Auguste Maillard (28mm) T:2 France 1916. "Joseph Gallieni / Paris 1914-1916 Jusqu'au bout" gilded metal medal. Sign.: Auguste Maillard (28mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Franciaország 1960. Dunquerke Medál 1940 Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. Dunkirk Medal 1940 Br decoration with ribbon C:XF
31973.

Franciaország 1960. "Dunquerke Medál 1940" Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. "Dunkirk Medal 1940" Br decoration with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
31974.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft