NDK DN "A klasszikus német irodalom nemzeti kutatási és emlékhelyei Weimarban - Liszt Ferenc 1811-1886" meisseni porcelán plakett talppal (101mm) T:2 GDR ND "Nationale Forschungs - und Gedenkstätten der klassischen deutschen Literatur in Weimar (National Research and Memorial Sites for Classic German Literature in Weimar) - Franz Liszt 1811-1886" Meissen porcelain plaque with holder (101mm) C:XF
Olaszország 1969. "Marzabatto-i mészárlás XXV. évfordulója" Br emlékérem eredeti dísztokban, "Lorioli" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
Italy 1969. "25th Anniversary of the Marzabotto Massacre" Br commemorative medal in original case with "Lorioli" makers mark (50mm) C:AU
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Bologna" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,62g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Bologna" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,62g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,72g/0.925/39mm) T:PP Italy 1990. "FIFA World Cup - Firenze" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,72g/0.925/39mm) C:PP
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,51g/0.925/39mm) T:PP fo.
Italy 1990. "FIFA World Cup - Romulus and Remus" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,51g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,85g/0.925/39mm) T:PP fo.felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Rome" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,85g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,69g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Udine" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,69g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,58g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Verona" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,58g/0.925/39mm) C:PP spotted
Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2
Italian States / Papal State 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative medal for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826" (38mm) C:XF
Románia 1906. "I. Károly uralkodásának 40. évfordulójára" Br. emlékérem füllel, mellszalag nélkül T:1-,2
Romania 1906. "40th anniversary of the Reign of Carol I" Br decoration without ribbon C:AU,XF