Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 77

1948. Törekvés TSZ. Br jelvény (28x16mm) + 1949. Törekvés T.V. zománcozott Br jelvény, ritkább darab! (36x28mm) + DN Havasi gyopár fém turista lemezjelvény + DN Törekvés zománcozott, ezüstözött Br kitűző (18x22mm) T:1-2 kis zománchiba
31998.

1948. "Törekvés TSZ." Br jelvény (28x16mm) + 1949. "Törekvés T.V." zománcozott Br jelvény, ritkább darab! (36x28mm) + DN "Havasi gyopár" fém turista lemezjelvény + DN "Törekvés" zománcozott, ezüstözött Br kitűző (18x22mm) T:1-2 kis zománchiba

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1948. M.O.SZ.K. S.E. / Varga László vándordíj 1948. III. fém díjplakett (55x46mm) T:2
31999.

1948. "M.O.SZ.K. S.E. / Varga László vándordíj 1948. III." fém díjplakett (55x46mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1950. Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége zománcozott Br kitűző (18mm) T:2 ferde tű
32000.

~1950. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége" zománcozott Br kitűző (18mm) T:2 ferde tű

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1950. A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata aranyozott, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, eredeti dísztokban T:2- (kopott aranyozás) Hungary 1950. Hungarian Order of Labour - Gold Class gold plated and enamelled Br decoration with thin ribbon in original case C:VF (gold plating worn) NMK 598
32001.

1950. "A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, eredeti dísztokban T:2- (kopott aranyozás) Hungary 1950. "Hungarian Order of Labour - Gold Class" gold plated and enamelled Br decoration with thin ribbon in original case C:VF (gold plating worn) NMK 598

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
40
~1950. Kiváló Műszaki Dolgozó zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, eredeti tokban (26mm) T:2 ~1950. Hungary Excellent Technical Worker enamelled decoration with 1949. coat of arms, in original case C:XF
32002.

~1950. "Kiváló Műszaki Dolgozó" zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, eredeti tokban (26mm) T:2 ~1950. Hungary "Excellent Technical Worker" enamelled decoration with 1949. coat of arms, in original case C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1954. Sztahanovista kitüntetéshez tartozó igazolvány
32003.

1954. "Sztahanovista" kitüntetéshez tartozó igazolvány

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1955. DISZ (Dolgozó Ifjúság Szövetsége) - 1955. április 4. 10 Br jelvény (23mm) T:2
32004.

1955. "DISZ (Dolgozó Ifjúság Szövetsége) - 1955. április 4. 10" Br jelvény (23mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1955. Kiváló Dolgozó zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, hiányos tokban T:2 Hungary 1955. Excellent Worker enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniatur, in deficient case C:XF
32005.

1955. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, hiányos tokban T:2 Hungary 1955. "Excellent Worker" enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniatur, in deficient case C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1955. Kiváló Dolgozó zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban (26mm) T:2  1955. Hungary Excellent Worker enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniature, with certificate, in original case C:XF
32006.

1955. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban (26mm) T:2 1955. Hungary "Excellent Worker" enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniature, with certificate, in original case C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1957. Vörös Csillag Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. Order of The Red Star gilt, enamelled Br decoration on ribbon, in case C:UNC NMK 611.
32007.

1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, in case C:UNC NMK 611.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1957. A Munka Vörös Zászló Érdemrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1957. Red Flag Order of Labour gold-plated enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 596
32008.

1957. "A Munka Vörös Zászló Érdemrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1957. "Red Flag Order of Labour" gold-plated enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 596

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
~1960-1970. Beruházási Bank - 20 zománcozott törzsgárda kitűző (22x18mm) T:1-
32009.

~1960-1970. "Beruházási Bank - 20" zománcozott törzsgárda kitűző (22x18mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft