Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2144923
19123
369
Jewellery
Ezüst (Ag) pecsétgyűrű Jelzett 4,3 g Méret:62 2144905
19124
369
Jewellery
Antik ezüst (Ag) késbak. Buda, 1824, Jelzett, mesterjegyes. 29 g 2144917
19125
369
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc köves medállal, Jelzett 3,5 g 2144914
19126
369
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc és medál, Jelzett 25,1 g 2144679
19127
369
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc 23,3 g 2144910
19128
369
Jewellery
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc, Jelzett 15,5 g 2144899
19129
369
Jewellery
Ezüst (Ag) masszív nyaklánc, cirkón díszítéssel. Jelzett. 20 cm, 52,6 g 2144897
19130
369
14000
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) övcsat zománc díszítéssel. Jelzett. 8,5 cm, 46,3 g 2144891
19131
369
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) 6 db jelzett baba étkészlet 43 g 2144710
19132
369
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) bross gyönggyel Jelzett. 4,93 g 2144706
19133
369
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc feszülettel Jelzett. 9,4 g 2144922
19134
369
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű félig színes kövekkel. Jelzett.3,23 g Méret:56 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft