Fábián Imre: A huszadik század zenéje. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói eg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Zenetortenet-kottak~500029/Fabian-Imre-A-huszadik-szazad-zeneje-Bp-1966-Gondolat-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiad~II2145259
2145259
13196
369
Music, musical notes
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Fábián Imre: A huszadik század zenéje. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.
: karap_norbert