12580.
369. Lezárult gyorsárverés
Reklám
1 000 Ft
19
vegyes könyvjelző és kártyanptár tétel: össz. 7 db illusztrált könyvjelző, ebből 1 db cca 1930-40 "Ezt gyűjtsd,1 pengő Bp., takarékossági nap, okt. 31" felirattal, hátoldalán takarékossági tízparancsolattal. 6 db ca. 1950-60 (OTP, Takarékbélyeg). Össz. 2 db fém kártyanaptár: 1 db "Állami Biztosító, ÁB, Tűz ellen védekezz" felirattal, kopott. 1 db 1956 évi államkölcsön sorsolások, OTP, jó állapotban. Mindkettő 7x9,5 cm.