Nyomtatványok

Tételek száma: 251

12997.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1925 Agence Havas, Services Dinformations, francia nyelvű bemutatkozó nyomtatvány a Havas hírügynökség szolgáltatásíriól, kis javítással, műbőr kötésben az eredeti borító megtartásával, 24x19cm
12998.

1925 Agence Havas, Services D'informations, francia nyelvű bemutatkozó nyomtatvány a Havas hírügynökség szolgáltatásíriól, kis javítással, műbőr kötésben az eredeti borító megtartásával, 24x19cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1926 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye meghívója díszközgyűlésre
12999.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1925 Bp., Ásványolajtermékek, Dr. Bíró Gyula vegyészmérnök Vegyvizsgáló Laboratóriuma, 96p
13001.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1926 Magyar Férfiak Szentkorona Szövetségének alapszabályai. 28p.
13002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13003.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1927 Lyka Károly: Zichy Mihály, korrektúrázott nyomdai levonat kézírásos kiegészítéssel
13004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1928 Tárcza-naptár az 1928. évre. Mininaptár, a naptári rész mellett további hasznos információkkal (fogyatkozások, csillagászati évszakok, izraelita naptár). Vászonkötésben, foltos lapokkal.
13005.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1929 Földmívelés. Hangya. Bp., A Hangya Újság. 1929, nem teljes évfolyam. Papírkötésben.
13006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13007.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1930 Budapesti Hírlap L. évf. 128. sz., 1930. jún. 8. Szerk.: Csajthay Ferenc, szépirodalmi főmunkatárs: Herczeg Ferenc. Ötven éves jubileumi szám, a címlapon Bethlen István miniszterelnök írásával. Korabeli reklámokkal, érdekes írásokkal, fotókkal.   Nem teljes, 17-32. oldalak hiányoznak: Irodalom és Művészet (I. melléklet, 17-21.), Magyar Élet Idegenben (22-24.), Képes Sport (II. melléklet, 25-26.), Gazdasági BH. (III. melléklet, 27-29.), Diószeghy Miklós: És ők ott maradtak (30.), Apróhirdetések (31-32.)   Bp.,Budapesti Hírlap Rt.-ny., 1-16;33-128+I-VIII p.
13009.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft