Nyomtatványok

Tételek száma: 251

1907 Zsebefalva/Župčany, lubóczi és cselfalvi Pulszky Géza cs. és kir. kamarás, földbirtokos gyászjelentése.
12960.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
12961.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1910-1960 11 db számla és levélpapír.
12962.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
12963.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12964.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1913 Turistaság és Alpinizmus. III. évf. XII. füzet. 1913. jun. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
12965.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12966.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1913-45 össz. 5 db folyóirat: Szép Szó Almanach. Officina, 1945. Radnóti Miklós, Kassák Lajos, Füst Milán és mások írásaival, Bortnyik Sándor Vázlat (rajz) illusztrációjával. Kiadói papírkötés, enyhén foltos borítóval. + Magyar Kultúra , 1. év. 7. és 8. szám, 1913. Kiadói papírkötés, mindkettőben tollas jelölésekkel, egyik borítója elvált. + Erdélyi Helikon. 16. évfolyam, 8. sz. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült gerinc. + Magyar Szemle, 1944, XLVI. kötet, 2. (198.) szám. Kiadói papírkötés, borító sarkában kisebb hiánnyal. Többek közt Julier Ferenc írásával a II: világháború eseményeiről, A harmadik téli csata címmel.
12968.

1913-45 össz. 5 db folyóirat: Szép Szó Almanach. Officina, 1945. Radnóti Miklós, Kassák Lajos, Füst Milán és mások írásaival, Bortnyik Sándor Vázlat (rajz) illusztrációjával. Kiadói papírkötés, enyhén foltos borítóval. + Magyar Kultúra , 1. év. 7. és 8. szám, 1913. Kiadói papírkötés, mindkettőben tollas jelölésekkel, egyik borítója elvált. + Erdélyi Helikon. 16. évfolyam, 8. sz. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült gerinc. + Magyar Szemle, 1944, XLVI. kötet, 2. (198.) szám. Kiadói papírkötés, borító sarkában kisebb hiánnyal. Többek közt Julier Ferenc írásával a II: világháború eseményeiről, "A harmadik téli csata" címmel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12969.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916 Az új nyári időmérés történelmi emléklapja a világháború 2-ik esztendejéből, 1916 április 30-május1, sorszámozott 00834., Bp., Károlyi György, papír, REPRINT!, 17x26 cm
12970.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1917 Bécs, a zöldségárusítást érintő rendelet, 1917. júl. 21., német nyelven, sérült, 46x31 cm
12971.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1918 XV. Benedek pápa békeimája, adománytevő lap, Bp., Szmik Antal
12972.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft